Doosan

Language

Go
Home Kariéra
open Kariéra
Kariéra

Kariéra

Osobní růst a růst společnosti jdou ruku v ruce. Jsou vzájemně prospěšné a podporují úspěch obchodní i individuální.

Kariéra

Doosan Škoda Power s.r.o., přední světový výrobce a dodavatel zařízení, technologií a zákaznických služeb v oblasti energetiky se sídlem v Plzni, hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

Strojní projektant

Co bude Vaším úkolem?

  • Zpracování projektové dokumentace investičních celků pro energetiku zejména strojoven parních turbín
  • Vytváření 3D modelů (potrubní systémy, zařízení, ocelové plošiny) a vygenerování výstupů
  • Zpracování podkladů pro navazující profese
  • Zpracování projektové dokumentace pro nabídky
  • Účast na technických poradách a jednáních se zákazníkem
  • Spolupráce s externími firmami

Co od Vás očekáváme?

  • VŠ technického zaměření
  • Znalost AutoCAD a PDMS výhodou
  • Praxe v oboru výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni, znalost jiného světového jazyka vítána
  • Tvořivost a nápaditost
  • Soustředěnost, pozornost
  • Prostorová představivost

Co Vám nabízíme?

  • Zajímavou práci v nadnárodní strojírenské společnosti
  • Různorodý kolektiv složený jak z čerstvých absolventů tak zkušených kolegů
  • 5 týdnů dovolené
  • Měsíční příspěvek na doplňkové penzijní spoření
  • Měsíční příspěvek na životní pojištění nebo do benefitního portálu k využití v oblasti zdraví, sportu nebo kultury
  • Pružnou pracovní dobu 37,5 hodin týdně
  • Dotované stravování ve firemní kantýně
  • Kanceláře v dostupnosti MHD, pro řidiče možnost parkování
  • Plně hrazenou jazykovou výuku v pracovní době
  • Možnosti profesního růstu, systém firemního vzdělávání a odborných školení
  • Firemní společenské a sportovní akce
  • Další finanční i nefinanční benefity

Informace o pozici

Místo pracoviště

Tylova 1/57, 301 28  Plzeň-Jižní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na vzdělání, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

DOOSAN ŠKODA POWER s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kateřina Mátlová
Tylova 1/57
301 00  Plzeň
Česká republika

Up