Doosan

Language

Go
Home Kariéra
open Kariéra
Kariéra

Kariéra

Osobní růst a růst společnosti jdou ruku v ruce. Jsou vzájemně prospěšné a podporují úspěch obchodní i individuální.

Kariéra

Doosan Škoda Power s.r.o., přední světový výrobce a dodavatel zařízení, technologií a zákaznických služeb v oblasti energetiky se sídlem v Plzni, hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

Svářeč a potrubář/zámečník (ČR, svět)

Popis volné pozice:

Přijmeme kolegy – svářeče a potrubáře/zámečníky do plzeňského pracoviště a dále na externí montáže v zahraničí, k provádění prefabrikace a montáže
potrubních celků, ocelových konstrukcí a svařenců.

Popis pozice:
Svářeč
- příprava dle dokumentace a postupů pro svářečské práce (potrubí, ocelové konstrukce, nádrže, rozvody – v energetice)
- svařování, montování, čištění a revize - práce s ocelí, nerezem
- tvorba záznamová dokumentace svařování

Potrubář/zámečník
- přípravářské práce ve fázi prefabrikace potrubních celků
- montážní práce potrubí
- montážní a opravárenské práce na potrubí

Požadujeme:

Pro pozici Potrubář:
- nejlépe vyučen v oboru potrubář
- praxe v oblasti montáže potrubí a topenářské práce výhodou
- samostatná práce
- orientace ve výkresové dokumentaci
- praxe ve svařování potrubí výhodou
- základní znalost anglických technických výrazů výhodou, nikoliv podmínkou!
- ochota cestovat a pobývat delší dobu na stavbách v ČR a zahraničí (3 - 6 měsíců)

Pro pozici Svářeč:
- 2 roky praxe v oboru - potrubí, konstrukční prvky aj.
- Požadavky na odborné znalosti - svařování ocelí - legovaných, nelegovaných, svářečské zkoušky dle ČSN EN 9606, metodou 111 - elektroda, 141 - ochranná atmosféra, Argon
- SOU strojní s výučním listem

Nabízíme:

- zajímavou práci v nadnárodní strojírenské společnosti
- motivující finanční ohodnocení
- nadstandardní příplatky za směnný provoz, práci o víkendu a svátcích
- nad rámec zákonných diet ještě kapesné dle jednotlivých zemí/lokalit
- různorodý kolektiv složený jak z čerstvých absolventů tak zkušených kolegů
- 5 týdnů dovolené
- měsíční příspěvek na doplňkové penzijní spoření
- měsíční příspěvek na životní pojištění nebo do benefitního portálu k využití v oblasti zdraví, sportu nebo kultury
- pružnou pracovní dobu 37,5 hodin týdně
- dotované stravování ve firemní kantýně
- kanceláře v dostupnosti MHD, pro řidiče možnost parkování
- plně hrazenou jazykovou výuku v pracovní době
- možnosti profesního růstu, systém firemního vzdělávání a odborných školení
- firemní společenské a sportovní akce
- další finanční i nefinanční benefity

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, zahraniční pracovní cesty, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Doosan Škoda Power s.r.o.

Kontakt

Petra Minářová
Tylova 1/57
301 00  Plzeň
Česká republika

Up