Doosan

Language

Go
Home Kariéra
open Kariéra
Kariéra

Kariéra

Osobní růst a růst společnosti jdou ruku v ruce. Jsou vzájemně prospěšné a podporují úspěch obchodní i individuální.

Kariéra

Chcete se podílet na aplikaci a rozvoji Industry 4.0 v nadnárodní výrobní společnosti? Doosan Škoda Power s.r.o., přední světový výrobce a dodavatel zařízení, technologií a zákaznických služeb v oblasti energetiky se sídlem v Plzni, hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

Python / JAVA developer

Popis pozice:

Jsi vynalézavý a baví Tě nacházet nové a lepší cesty v objektovém programování? Snažíš se sám zlepšovat? Dokážeš najít v různých procesech systém a definovat vazby v něm?
Pak hledáme možná právě Tebe! Hledáme aktivní programátory s několikaletou současnou praxí!

Klíčové odpovědnosti:
• vývoj software pro výpočty parních turbín a tepelných cyklů elektráren
• komunikace v týmu ohledně napojení jednotlivých částí SW a jejich řešení
• hledat a najít rychle potřebné informace (web, literatura)

Požadavky na úspěšného kandidáta:

• programátor se znalostmi Pythonu a obecně objektově orientovaného programování
• schopnost najít systém v různých procesech a definovat vazby v něm
• vynalézavost a schopnost hledat a nalézat nové a lepší cesty
• schopnost vzájemně se podporovat a komunikovat v týmu
• kritické myšlení
• samostatný a zodpovědný přístup, chuť se zlepšovat
• komunikaci AJ slovem i písmem na středně pokročilé úrovni (schopnost vyhledat a porozumět v anglických zdrojích o programování, vypracovat základní manuál)
• výhodami jsou (ale nejsou nutnou podmínkou): VŠ technického směru, základní znalosti v oblasti matematiky a fyziky, případně C++/Fortran/databáze

Nabízíme:

• zajímavou a užitečnou práci v nadnárodní strojírenské společnosti
• různorodý kolektiv složený jak z čerstvých absolventů tak zkušených kolegů
• 5 týdnů dovolené
• měsíční příspěvek na doplňkové penzijní spoření
• měsíční příspěvek na životní pojištění nebo do benefitního portálu k využití v oblasti zdraví, sportu nebo kultury
• pružnou pracovní dobu 37,5 hodin týdně
• dotované stravování ve firemní kantýně
• kanceláře v dostupnosti MHD, pro řidiče možnost parkování
• plně hrazenou jazykovou výuku v pracovní době
• možnosti profesního růstu, systém firemního vzdělávání a odborných školení
• firemní společenské a sportovní akce
• další finanční i nefinanční benefity

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, firemní akce, 13. plat, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce, vyhrazený čas na inovace

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Doosan Škoda Power s.r.o.

Kontakt

Petra Minářová
Tylova 1/57
301 00  Plzeň
Česká republika

Up