Doosan

Language

Go
Home Kariéra
open Kariéra
Kariéra

Kariéra

Osobní růst a růst společnosti jdou ruku v ruce. Jsou vzájemně prospěšné a podporují úspěch obchodní i individuální.

Kariéra

Doosan Škoda Power s.r.o., přední světový výrobce a dodavatel zařízení, technologií a zákaznických služeb v oblasti energetiky se sídlem v Plzni.

Manažer režijního nákupu

Co vás čeká?

Účel pozice:
Řízení, koordinace a plánování činností v oblasti nákupu materiálu a služeb režijní povahy

Klíčové dovednosti:
- vedení týmu o 12ti zaměstnancích
- správa vozového parku, budov, sdílených služeb a investic, ..
- pravidelná komunikace s dodavateli
- hledání možných úspor a nových řešení

Co byste měli mít?

- praxi z oblasti nákupu (režijní nákup výhodou)
- zkušenost s vedením menších a středních týmů
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- organizační a vyjednávací dovednosti
- VŠ vzdělání technické nebo ekonomické

Co nabízíme?

- zajímavou práci v nadnárodní strojírenské společnosti
- 5 týdnů dovolené
- měsíční příspěvek na doplňkové penzijní spoření
- měsíční příspěvek na životní pojištění nebo do benefitního portálu k využití v oblasti zdraví, sportu nebo kultury
- pružnou pracovní dobu 37,5 hodin týdně
- dotované stravování ve firemní kantýně
- kanceláře v dostupnosti MHD, pro řidiče možnost parkování
- plně hrazenou jazykovou výuku v pracovní době
- možnosti profesního růstu, systém firemního vzdělávání a odborných školení
- firemní společenské a sportovní akce
- další finanční i nefinanční benefity

Místo výkonu práce: Plzeň
Termín nástupu: dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Tylova 1/57, 301 00  Plzeň-Jižní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Doosan Škoda Power s.r.o.

Kontakt

Kateřina Jíchová

Up