Výzkumný a vývojový pracovník - experimentální hala

Náplň práce:

Příprava, provádění a vyhodnocování experimentálních měření (parní turbíny, vzduchové tunely), v laboratoři závodu i na elektrárnách. V rámci přípravy experimentů se jedná o drobné konstrukční práce, přípravu vyhodnocovacích postupů, vytváření měřicího a vyhodnocovacího SW v Visual Basic, Labview nebo Matlab, dohled na montáž experimentálních zařízení - řešení problémů vzniklých při montáži, osazení zařízení přístroji. Dále řízení průběhu experimentu, sběr dat. Vyhodnocení sebraných dat a sepsání zprávy o měření, prezentace výsledků. Spolupráce s dalšími odbornými útvary společnosti a externími institucemi při přípravě experimentů a vyhodnocování dat.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání - obor Strojní nebo Aplikované vědy
  • Znalost mechaniky tekutin, termomechaniky
  • Velmi dobrá znalost práce na PC
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Organizační zdatnost a velmi dobré analytické schopnosti, tvořivost
  • Schopnost práce v týmu, rozhodnost, časová flexibilita

Nabízíme:

  • Zázemí významné a stabilní strojírenské společnosti působící na českém i zahraničním trhu
  • Osobní a profesní rozvoj
  • Upotřebení a zdokonalení Vašich jazykových znalostí
  • Systém firemního vzdělávání a odborných školení
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • 1 Sick Day
  • Další finanční i nefinanční benefity

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na Pomezí 569/26, 301 00  Plzeň-Skvrňany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, 13. plat

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Doosan Škoda Power s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kateřina Jíchová